RAFAH_2015

RAFAH_20152

L'alumne RAFAH HAJJAR MUÑOZ de 4t ESO, ha estat primer classificat a la primera fase de la LI OLIMPIADA MATEMÀTICA del districte universitari de la Universitat de València.

Enhorabona!!!

 

 

DSC_0073.redimensionado

LIDIA AMADOR CARDÓS 1BAT A
MARC ORERO QUILES 1BAT A
ROSER DOMINGO MUÑOZ 1BAT B
DANIEL QUEIROZ CORREA 1BAT B
IMÁN RAHMANI DABAKH 1BAT C
OSCAR BOIX BENAVENT 1ESO B
GÉNESIS GABRIELA ROSALES SUAZO 1ESO B
HELENA RUIZ SÁNCHEZ 1ESO B
LUCÍA ZABAL RASAL 1ESO B
BERTA FERNÁNDEZ POMER 1ESO C
ANNA MUÑOZ MURGUI 1ESO C
MARÍA MURGUI GÁLVEZ 1ESO C
JANA SANCHO VIDAGAÑ 1ESO C
BÁRBARA LÓPEZ PERELLÓ 1ESO D
GEMMA MUÑOZ GARCÍA 1ESO D
ELOY PÉREZ LLAVATA 1ESO D
SARA ACÀMER MATEU 2BAT B
RASMI HAJJAR MUÑOZ 2BAT B
NEUS ADRIÁ CERVERA 2BAT C
JAVIER GUNA ENGUÍDANOS 2BAT C
REMEI ALEGRE BESES 2ESO B
NINRA GARCÍA LEAL 2ESO B
ALBA NAVARRÉ NIETO

2ESO B

CRISTINA CEREZO NAVARRO 2ESO C
JOAN DÍAZ GUARDIOLA 2ESO C
PEDRO DOMINGO MUÑOZ 2ESO C
MARINA LIS VALERO 2ESO C
JOSE MANUEL MATEO CIVERA 2ESO C
JUAN LUIS SÁNCHEZ CRUZ 2ESO C
RUBÉN PRADAS MORENO 2ESO D
CLARA GIMÉNEZ GARCÍA 2ESO D
IVÁN YUSTE CORTELL 3ESO A
PATRICIA ALFONSO NAVARRO 3ESO C
PABLO ANDREU GÓMEZ 3ESO C
ELIZABETH DURÁ ENGUÍDANOS 3ESO C
ANNA LIZONDO I NAVARRO 3ESO C
MAR MARTÍN VILLAR 3ESO C
JULIA VIDAGAÑ NAVARRO 3ESO C
IRENE SEGURA CALAFORRA 3ESO D
LAURA VILLANUEVA CHECA 3ESO D
PATRICIA CASTILLO ALFONSO 3PDC
ANNA CARPIO GÓMEZ 4ESO B
RAFAH HAJJAR MUÑOZ 4ESO B
MIGUEL SIMEÓ VINAIXA 4ESO B
RAQUEL ALAMÁ PERALES 4ESO C
EMMANUEL·LA ORTIZ PEÑARROCHA 4ESO C
AMANDA RUBIO PITARCH 4ESO C
BAHIJA SEBOUT 4ESO C
NOELIA CUÑAT PÉREZ 4PDC
EMILILA RUTH SFECTU FPB
ALBA Mª ESCUDERO DEL MORAL PQPI2

Aquestos són els nous alumnes que s'han incorporat a la 2ª avaluació a l'aula d'excel·lència. Des de tota la comunitat educativa, els donem la benvinguda i la enhorabona.

 

ALCOCER TORRES, MARTA 1BAT C
JOSE IGNACIO GARCÍA FERRER 1ESO C
JULIA GONZÁLEZ PERIS 1ESO C
NURIA MOLLA CANO 1ESO C
SELENA CASTAÑO LÓPEZ 1ESO C
ANNA RIZO MORANT 2BAT B
IVÁN JORGE TORTAJADA 2BAT C
OLIMPIA MAILAT 2BAT C
Mª JOSÉ LUZ CALDAS 2ESO B
ARIADNA ARIAS NAVARRO 2ESO C
CLARA SAURÍ PASCUAL 2ESO D
LEILA VOIGT GONZÁLEZ 2ESO D
IMÁNE SERBOUTH 3ESO D
CLARA ISABEL ARASTEY DAMIÁ 4ESO B
MIREIA BAYARRI 4ESO C
ANTONI JOSEP JIMÉNEZ OSUNA 4PDC
MOHAMED EL BAQAL FPB
PAULA ANTÓN MORCILLO 3ESO C

 

Al següent enllaç teniu les fotos del lliurament de carnets als alumnes de l'aula d'excel.lència.

https://plus.google.com/photos/116952491396997185136/albums/6103765334772404769?authkey=CJXU1ZaA4tyBUA